Εγγραφή και επανεγγραφή μαθητών στο σχολείο μας για το σχολικό έτος 2020-2021

Σας ενημερώνουμε ότι για να εγγραφούν τα παιδιά στο σχολείο μας για το σχολικό έτος 2020-21 θα πρέπει μέχρι και την Δευτέρα 15/06/2020 να συμπληρώσετε μία αίτηση εγγραφής ή επανεγγραφής καθώς και υπεύθυνη δήλωση με τη διεύθυνση μόνιμης κατοικίας και τα στοιχεία επικοινωνίας.

Οι μαθητές που φέτος φοιτούν στη ΣΤ' τάξη των δημοτικών σχολείων της περιοχής θα παραλάβουν από τους δασκάλους τους τα αντίστοιχα έντυπα αίτηση εγγραφής   και υπεύθυνη δήλωση και αφού τα συμπληρώσουν θα μας σταλούν από το δημοτικό.

Οι κηδεμόνες των μαθητών που φέτος φοιτούν στην Α γυμνασίου για να επανεγγραφούν στην Β τάξη πρέπει να συμπληρώσουν την αίτηση επανεγγραφής   καθώς και την υπεύθυνη δήλωση και να την φέρουν στο σχολείο οι μαθητές μέχρι τις 15/06/2020.

Οι κηδεμόνες των μαθητών που φέτος φοιτούν στην Β γυμνασίου για να επανεγγραφούν στην Γ τάξη πρέπει να συμπληρώσουν την αίτηση επανεγγραφής   καθώς και την υπεύθυνη δήλωση και να την φέρουν στο σχολείο οι μαθητές μέχτι τις 15/06/2020.

Σαν Σήμερα