Υποβολή αιτήσεων για την Ενισχυτική διδασκαλία 2023-24

Για το σχολικό έτος 2023-2024 θα υλοποιηθεί Ενισχυτική Διδασκαλία για τους μαθητές του Γυμνασίου μας η οποία θα περιλαμβάνει τα παρακάτω μαθήματα:

• Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία
  • Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία
  • Μαθηματικά
  • Φυσική
  • Χημεία
  • Αγγλικά

Οι γονείς των μαθητών μας που επιθυμούν να παρακολουθήσουν τα παιδιά τους τα μαθήματα της ενισχυτικής διδασκαλίας, θα πρέπει να συμπληρώσουν την υπεύθυνη δήλωση την οποία και θα πρέπει να αποστείλουν στο 1ο Γυμνάσιο Γυθείου ηλεκτρονικά (στην ηλεκτρονική διεύθυνση: mail@1gym-gytheiou.lak.sch.gr ).

Διευκρινίζουμε ότι δεν προβλέπεται μεταφορά των μαθητών μετά τη λήξη των μαθημάτων της ενισχυτικής. Οι γονείς θα πρέπει να μεριμνήσουν για την επιστροφή των μαθητών στο σπίτι.

Δεκτές θα γίνονται οι δηλώσεις που θα σταλούν μέχρι και την Πέμπτη 16 Νοεμβρίου 2023 .

Υπεύθυνη δήλωση γονέα ή κηδεμόνα.

Σαν Σήμερα